Başarıya hasret Houston Rockets’ın süper yıldızı James Harden, kariyerinde başarmak istediklerinin henüz yarısına dahi ulaşmadığını vurguladı.

Bleacher Report’a konuşan James Harden, kariyerinin şimdiye kadarki bölümünde başarmak istediklerinin yarısında dahi ulaşmadığını söyledi.

Harden’ın açıklamaları şu şekilde:

“Henüz başarmak istediklerimin yarısına dahi ulaşmadım. Örneğin birden fazla şampiyonluk kazanmak gibi. Asla unutulmayacak basketbolcular arasında olmak istiyorum. Hepimiz Kobe, Jordan ya da D-Wade gibi oyuncuları hatırlıyoruz. Ben de bu tartışmaların içinde yer almak istiyorum. Bu ligde oynamış en iyi guardlar arasında anılmak istiyorum.

Şampiyonluk tabii ki benim için çok önemli. Belki bir buçuk iki yıldır bunu düşünüyorum. Doğru yolda olduğumu düşünüyorum. Şampiyonluğa acele ederek ulaşamazsınız. Bazıları erken bazıları da geç kazanır. Bence zamanlama harika. Sadece sabırlı olmam, kendimi yırtana kadar çalışmam, harika bir lider ve takım arkadaşı olmaya devam etmem, tüm yeteneklerimi sahaya yansıtmam gerekiyor.”

James Harden’ın yeni ekürisi, bu yaz takasla takıma dahil olan eski takım arkadaşı Russell Westbrook olacak. Bakalım Harden yeni ortağıyla düşlediği başarılara ulaşabilecek mi?


Kaynak: Bleacher Report

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir