Ja Morant, endişe verici paylaşımların ardından sosyal medyaya ara verdi!

Ja Morant, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

NBA’de son dönemde daha çok saha dışı olaylarıyla gündeme gelen Ja Morant, dün yapmış olduğu Instagram paylaşımları ile yine konuşuldu. Genç oyuncu; annesi, babası, ve kızını paylaştıktan sonra ‘bye’ yazılı bir hikaye paylaştı.

Ja Morant’in yapmış olduğu paylaşımların ardından bir kesim, oyuncu hakkında bir veda mı yoksa daha ciddi bir şeyin olup olmadığı konusunda endişelenmeye başladı.

TMZ Sports‘un haberine göre paylaşımların ardından Ja Morant’e ulaşan polisler, oyuncunun iyi olduğunu ve sosyal medyadan bir süre uzak kalacağını söylediğini belirtti.

İlk olarak Indiana Pacers kafilesine lazerli silah doğrultan daha sonra 17 yaşındaki bir çocuğa şiddet uygulayarak silah doğrultan Morant, Memphis’te bir mağaza çalışanını da tehdit etmişti. Bu olayların ardından takımdan bir süre uzaklaştırılan genç oyuncu, tedavi aldığını açıklayarak parkelerden uzak kalmıştı.

Tüm bu olayların ardından sahalara dönen 23 yaşındaki basketbolcu, bir skandala daha imza attı. Morant, geçtiğimiz günlerde Instagram’da bir canlı yayında yine silah gösterdi. Memphis Grizzlies yönetimi ise oyuncuyu tüm takım aktivitelerinden uzaklaştırdı. Ja Morant’in büyük bir ceza alacağı tahmin ediliyor.

Oyuncunun alacağı cezanın yarım sezondan daha fazla olabileceği düşünülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler