İtalyan takımların #coronavirus çilesi bitmiyor

Tüm dünyayı saran coronavirus pandemisi, basketbolu da ıskalamazken birçok basketbol takımı ve organizasyonu bu pandemiden olumsuz etkilendi.

Coronavirus pandemisinden olumsuz etkilenen basketbol takımı ve organizasyonları denince akıllara şüphesiz İtalyan takımları da geliyor. Sezon başından bu yana neredeyse her hafta pozitif vaka açıklayan İtalyan takımları, dün ve bugün de pozitif vakalar duyurdu.

Turkish Airlines EuroLeague‘in İtalyan devi Olimpia Milano, dün gece yaptığı açıklamada bazı takım üyelerinin pozitif sonuç verdiğini aktardı.

Basketbol Şampiyonlar Ligi‘nin İtalyan ekiplerinden Happy Casa Brindisi ise bir takım mensubunun son yapılan testlerde pozitif sonuç verdiğini duyurdu.

İtalya’nın FIBA Europe Cup’taki temsilcilerinden Reggio Emilia ise bugün yaptığı açıklamada Filippo Baldi Rossi’nin halen pozitif sonuç verdiğini ve Frank Elegar’ın ise son yapılan testte takımın pozitif sonuç veren yeni üyesi olduğunu duyurdu.

LegaBasket Serie A’nın köklü ekiplerinden VL Pesaro ise son yaptığı açıklamada takımda pozitif vakalar olduğunu aktardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler