İlker Aycı: ”Final Four’da bir bireyin getirdiği para 1663 dolar” | #F4Glory

Türkiye Basketbol Federasyonu, Turkish Airlines EuroLeague ve Acıbadem Sports birlikteliği ile gerçekleştirilen Basketbol Üzerine Uluslararası Sempozyum’un ilk oturumunda konuşan Türk Havayolları CEO İlker Aycı, kapsamı geniş ve farklı konularda önemli açıklamalarda bulundu.

EuroLeague ile 2020’ye kadar anlaşmaları olduğunu ifade eden İlker Aycı, organizasyonun yayılma ve kurumsal iletişim stratejileri ile Türk Havayolları’nın stratejilerinin büyük benzerliklere sahip olduğunu belirtti. Türk Havayolları CEO İlker Aycı tarafından ilk oturumda yapılan açıklamaların satır başlarına haber metninin devamında ulaşabilirsiniz.

”Final Four için İstanbul’a gelen bir bireyin dört günde harcadığı para 1663 Dolar. Bu yıla kadar İstanbul, spor ve kültür faaliyetleri için tercih edilen şehirler listesinde hep ilk üçte oldu. Bunda geçtiğimiz yıl içinde yaşadığımız üzücü olayların ciddi etkisi oldu. Yeniden ilk üçte yer almak istiyoruz. One Team aracılığıyla 7 yılda 12.000 çocuğa basketbol sevgisini aşıladık.”

”Geçen yıl alamadığımız o ribaund hepimizin rüyalarına girdi, günlerce aklımızdan çıkmadı. O günden itibaren gelecek yıl yeniden finalde olup, Final Four’u İstanbul’a taşımalıyız diye düşündük. Kazanmayı çok istiyoruz ancak kaybedersek de bunu bize yakışır biçimde kabul edebilmeliyiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler