Fenerbahçe Beko Koçu Igor Kokoskov, ING Basketbol Süper Ligi’nin açılış maçı olan OGM Ormanspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluş Tivibu Spor mikrofonlarına konuşan Igor Kokoskov, geliştirmeleri gereken noktaların olduğunu ancak sezonu galibiyetle açmanın da önemli olduğunu vurguladı.

Kokoskov’un açıklamaları şöyle:

“Bir şey beni gerçekten çok heyecanlandırdı. Altı ay sonra ilk kez bir maç oynadık ve bundan ötürü çok heyecanlıydım. Oyuncularım da aynı şekilde… Maç öncesi de biraz endişemiz vardı. Önümüzde gidecek çok yolumuz var, geliştirmemiz gereken noktalar var. Genel olarak maçı kazandığımız için mutluyum, sezonun ilk maçını kazanmak önemliydi. Bu maçtan alacağımız dersler ve inşa edeceğimiz, üzerine çalışacağımız birçok şey var. Daha da iyi olacağız.

Takımdaki herkes oyununu geliştirmek için mücadele ediyor ve herkes çok heyecanlı. Herkes maçı oynamak ve kazanmak için çok heyecanlıydı. Benim için en pozitif nokta bu oldu. Son bölümde bir sakatlık oldu, Jan Vesely’nin sakatlığı. Umarım ciddi bir şey yoktur, o da bizi biraz endişelendirdi.”


Kaynak: Tivibu Spor

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir