Igor Crespo: ”Barcelona, Nikola Mirotic hakkında bize bir şey söylemedi”

Nikola Mirotic için sıraya giren takımlar bir süre daha bekleyecek gibi görünüyor çünkü menajeri, FC Barcelona’dan halen net bir cevap alamadıklarını açıkladı.

2019 senesinden bu yana FC Barcelona formasını sırtında taşıyan Nikola Mirotic için karar vermek kolay değil. Henüz eski takımıyla resmi olarak yollarını ayıramayan deneyimli basketbolcu, karar verme aşamasına bir süre daha geçemeyecek.

Temsilcisi Igor Crespo, İspanyol radyosu RAC1 ile yaptığı röportajda durumun halen herhangi bir netlik kazanmadığından bahsetti. Barcelona’nın kendilerine ulaşmadığını ve ne yapmayı planladıklarından bihaber olduklarını söyledi.

Bilindiği üzere iki Yunan devi Olympiacos ve Panathinaikos, Mirotic’i isteyenler arasında yer alıyordu. Mirotic Yunanistan’a taşınmak istemediğini söyleyince masada Olimpia Milano da belirdi. Ancak Barcelona’dan sözleşmesinin fesih işlemleri için henüz cevap alamayan Mirotic, kariyerine yön vermek için bekleme aşamasında.

”Kulüple en son 28 Haziran’da iletişim kurduk”

Menajer Igor Crespo, kulüpten cevap alamadıklarının altını çizerken şu anda olanlara da anlam veremediğini söyledi ve ekledi:

”Neler olduğunu anlamıyorum. Nikola Mirotic’siz yola devam etmek istediklerini bize özel olarak ilettiler ancak elimizde ne yazılı bir bildirge ne de resmi bir şey var. Kulüple en son 28 Haziran’da iletişim kurduk ve kendi adıma kulübü arayıp niyetlerinin ne olduğunu sordum ve bana en kısa zamanda benimle iletişime geçeceklerini söylediler.

Takımda oynamaya devam edip etmeyeceği Barcelona’ya bağlı. Henüz kimseyle anlaşma yapmadık çünkü o hala bir Barça oyuncusu. Real Madrid ile de konuşmadık. Bizim acelemiz yok.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler