İddialara göre Luka Doncic, yeni sözleşmeye sıcak bakmıyor #NBA

Luka Doncic, iddialara göre Dallas Mavericks Araştırma ve Geliştirme Direktörü Haralabos Voulgaris ile problemler yaşıyor.

The Athletic‘in haberine göre, Haralabos Voulgaris’in takıma katıldığından beri atılan her adımda söz sahibi olmasının takım içerisinde hoş karşılanmadığı aktarıldı. Bu durumdan en çok rahatsız olan ismin ise Luka Doncic olduğu belirtildi. Bu durumun Doncic’in önümüzdeki günlerde alması beklenen sözleşme kararını etkileyebileceği de ifade edildi.

Dallas Mavericks’in yıldız oyuncusu, Haralabos Voulgaris’ten hoşlanmadığı, hakkında “İnsanlarla nasıl konuşulacağını bilmiyor” dediği iddia edildi.

Şimdiden Dallas Mavericks’in tarihine adını yazdıran 22 yaşındaki oyuncu, bu yaz Dallas’la 200 milyon dolar değerinde 5 yıllık yeni sözleşme imzalaması bekleniyorken kulüp içerisindeki bu gerginliğin sözleşmeyi etkileyebileceği gelen haberler arasında.

Haberin devamında Doncic’in, Voulgaris’in kulüpten ayrılmasını istediğini kulüp sahibi Mark Cuban’a bildirdiği ancak Cuban’ın bu konu henüz hakkında açıklama yapmadığı belirtildi.

Bu gerginlik şubat ayında bir top kaybından sonra Voulgaris’in Doncic’e sakin olma telkinlerinde bulunmasıyla başlamış, Doncic’in “Bana sakin olmamı söyleme” sözleriyle daha da alevlenmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler