İDDİA | Kobe Bryant ve Gigi Bryant’ın cansız bedenlerinin fotoğrafları izinsiz çekildi! #NBA

Geçtiğimiz Ocak ayında trajik bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant, Los Angeles Polis Departmanı’na dava açmaya hazırlanıyor.

Amerika’nın en ünlü medya sitelerinden TMZ.com’un ulaştığı bilgilere göre içerisinde Kobe Bryant dahil sekiz kişiyi taşıyan helikopter düştükten hemen sonra bölgeye giden Los Angeles Polis Departmanı’ndan 8 şerif yardımcısı olay yerinde bulunan Kobe ve Gigi dahil olmak üzere toplamda 9 kişinin cesetlerinin fotoğraflarını kendi kişisel cep telefonlarından çekiyorlar.

Soruşturma dosyasına hiçbir şekilde girmeyen bu fotoğraflar tamamen şeriflerin kişisel çıkarları için kullanılıyor ve söylenenlere göre şerifler bu fotoğrafları departmandaki birçok meslektaşına gönderiyor.

Olayın ortaya çıkması ise son derece ilginç bir şekilde gerçekleşiyor. Bir şerif yardımcısı bir gün barda otururken etkilemeye çalıştığı kadına Kobe ve Gigi Bryant’ın fotoğraflarından bahsediyor ve bunu duyan barmen, Los Angeles Polis Departmanını arıyor.

Şerif Villanueva konuya el atıyor ve şerif yardımcılarına o fotoğrafları silmeleri halinde kendilerine hiçbir yaptırım uygulamayacağını söylüyor ve izinsiz çekilen bu fotoğraflardan konu medyaya yansıyana kadar ailelerin dahil haberi olmuyor.

Herkesin birbirine göndermesi ile yayılan fotoğrafların son durumu henüz bilinmezken Vanessa Bryant tam da bu yüzden bu fotoğrafın bir şekilde medyaya sızmasından dolayı korku içinde bekleyişini sürdürüyor.

Vanessa Bryant, küçük kızlarının ve internet üzerinde bu fotoğrafı görecek milyonlarca kişinin tepkilerini düşündükçe kendini çok zor durumda hissediyor ve bu yüzden Los Angeles Polis Departmanı ve şerif Villanueva’ya dava açmaya karar veriyor.

Kaynak: TMZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Tarihin en düşük seviyeli smaç yarışması: #NBA All Star 2021!

NBA All Star organizasyonunun her zaman en iddialı yarışmalarından biri olan Smaç yarışması bu yıl eski görkeminden çok uzakta kaldı. Her yıl önemli yıldızların katıldığı...

#NBA All Star kadro seçimlerinin izlenme oranı arttı!

Dünyanın en büyük basketbol organizasyonu olan ve her geçen gün büyüyen NBA'de All Star seçimlerinin izlenme oranları açıklandı. Buna göre bu sezon Doğu Konferansı kaptanı...

DeMar DeRozan: ”Bu saçmalık artık gülünecek noktaya geldi!” #NBA

NBA ekiplerinden San Antonio Spurs forması giyen yıldız oyuncu DeMar DeRozan, All Star seçilmemesine tepki gösterdi. Anthony Davis'in sakatlığının ardından All Star kadrosuna dahil olan...