Hristu Sapera: “Zorlu bir karşılaşma olacak…”

Eurocup’ta ki temsilcilerimizden Trabzonspor Medical Park’ın evinde ağırlayacağı Steaua CSM Eximbank takımının başantrenörü, önemli karşılaşma öncesinde bazı açıklamalarda bulundu. 

Zorlu bir karşılaşma olacağını belirten Koç Hristu Sapera: “Bizim açımızdan kritik bir maç olacak. İyimseriz ve şansımız olduğuna inanıyoruz. Kolektif oynadığımız zaman güçlü bir takım olduğumuzu biliyoruz. Takımımız oldukça motive durumda ve Trabzonspor’a karşı galibiyet elde etmek istiyoruz. Onları iyi tanıyoruz, güçlü ve tecrübeli bir takımlar. Eurocup’taki her maç gibi bu da zorlu bir karşılaşma olacak.” ifadelerini kullandı.

Başantrenör Sapera’nın ardından takımın oyuncularından Bill Amis’te açıklamalarda bulundu. Deplasmanda oynamanın zorluğuna değinen yıldız oyuncu: “Kendi evimizde onları yenebileceğimizi gösterdik fakat bu sefer onların evinde oynayacağız ve daha  zor olacak. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız çünkü bizim için çok önemli bir maç. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yokmuş gibi oynayacağız.” sözleri ile açıklamasını noktaladı.

  • İçerikte kullanılan Hristu Sapera ve Bill Amis’e ait sözler ve görsel Eurohoops.net ‘ten alınmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler