Hidayet Türkoğlu’na Bandırma’da büyük ilgi!

Eurocup’ta dün oynanan karşılaşmaların da tamamlanması ardından ikinci turun ilk haftasını geride bıraktık. Temsilcilerimizden Banvit Bandırma’nın Almanya temsilcisi FC Bayern Münih’i evinde ağırladığı karşılaşmada bir başka konuğu daha vardı. Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu da karşılaşmayı izleyenler arasındaydı.

Hidayet Türkoğlu, karşılaşmanın öncesinde Banvit A. Ş.’yi ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener, Banvit Genel Müdürü Turgut Görener, Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ve Banvit BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ile birlikte vakit geçirdi.

Karşılaşma saatine yaklaşıldığı sırada Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’na geçen Hidayet Türkoğlu, salonda tüm seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisi için pankartların açıldığı, tezahüratların yapıldığı sırada Banvit Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener, Türkoğlu’na bir şilt takdim etti.

Uzun yıllar formasını giydiği Orlando Magic tarafından düzenlenen tören ile onurlandırılmasının ardından Banvit Basketbol Kulübü’nün de küçük bir tören düzenlenmesi Hidayet Türkoğlu tarafından sevinçle karşılandı.

Gecenin sonunda Hidayet Türoğlu kendisi için düzenlenen törene ve geceye ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı yayımladı.


 

  • Kaynak: Banvit Bandırma Twitter hesabı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler