TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun karşılaştığı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi hakkında açıklamalarda bulundu.

BSL’nin kendisine göre Avrupa’nın en iyi ligi olduğunu yineleyen Hidayet Türkoğlu, seyirci durumuna da dikkat çekti ve şunları söyledi:

“Bu iki takımımız EuroLeague’de bizleri gururla temsil etti. Hem Anadolu Efes hem de Fenerbahçe Beko, Final Four’da yer alması, birisinin final oynaması bizi gerçekten mutlu etti. İki takımı da bir kez daha kutlamak isterim.

Şimdi de bizim çok önem verdiğimiz, bana göre Avrupa’nın en iyi ligi olan bizim ligimizde final oynuyorlar. İki takıma da başarılar diliyorum. Umarım sorunsuz, problemsiz bir seri izleriz. Gerek salona gelenler, gerek erkanları başındakiler Avrupa’nın en iyi iki takımının mücadelesini izlerler. Federasyon olarak tek isteğimiz budur. Salonların boş olmasını istemiyoruz. Salonlar dolu olduğunda her şey daha keyifli oluyor.

Bu yüzden de umarım her şeyin sorunsuz, kötü tezahüratının olmayacağı, ailelerin güzel vakit geçireceği bir seri izleriz.”


Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir