NBA’de playoff heyecanı tüm hızıyla sürerken Miami Heat dün gece rakibi Milwaukee Bucks karşısında durumu 3-0’a getirdi. 

Bu konu hakkında konuşan Bucks’ın yıldız oyuncusu Giannis Antetokounmpo daha fazla dakika alması gerektiğini savundu ancak koçu onunla aynı fikirde değil.

Maçın ilk çeyreğinde ayağını burkan Yunan yıldız ”İyi hissediyorum, daha fazla oynayabilirim.” demesine rağmen koç Mike Budenholzer tarafından 48 dakikanın 35’inde sahada tutuldu.

Giannis: ”Maçta daha fazla süre alabilirdim. Açıkcası kendimi iyi hissediyorum, takım olarak kendimizi iyi hissediyoruz. NBA’de onları veya bir takımı 4-0 yenebilecek biri varsa o bizi. Sadece kendimize inanmalı ve maç kasetleri seyretmeli ve sert oynamalıyız. Kendimize inanırsak, yapabiliriz.” dedi.

Bucks koçu Mike Budenholzer ise: ”Bir playoff maçının son 12 dakikasına hazır olmalısınız. Ben bunun bizi hazır ve zinde tuttuğuna inanıyorum. Bu oyuncular kadar playoff maçlarında kendinizi zorluyorsanız 35-36 dakika sahada kalmanın tavan noktayı zorlamak olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: ESPN

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir