Giannakopoulos: “Ailemle ilgili kötü yorum yapanları kanayana kadar s*keceğim”

Panathinaikos Superfoods Başkanı Dimitrios Giannakopoulos, kişisel Instagram hesabı üzerinden Fenerbahçe taraftarına bir göndermede daha bulunurken, oldukça sert sözler kullanmayı da ihmal etmedi. Geçen sezon iki takım arasında oynanan THY EuroLeague Play-off serisinde takımının evi OAKA’dan iki mağlubiyetle ayrılması ve üçüncü maçta da Fenerbahçe’nin kazanarak Final Four yolunu tutması üzerine Panathinakos’un uçak yerine otobüsle Atina’ya dönmesi, Giannakopoulos’un hafta içi Ataşehir’de oynanan Fenerbahçe Doğuş-Panathinaikos Superfoods karşılaşmasına bizzat gelmesi ve bench’teki yerini alması taraflar arasındaki çekişmeyi harlayan unsurlar olarak dikkat çekmekte.

Tüm Türk arkadaşlarıma ve/veya takipçilerime mesaj;

İki hafta önce, bir kulüp olarak saygı duyduğum Fenerbahçe bir maç kaybettiğinde, iyi bilinen sebeplerden ötürü nefret ettiğim koçunuzun yüzüne bir patlıcan [ekleyerek] bir paylaşımda bulundum.

Patlıcan mor renklidir ve Yunanca’da “melitzani” anlamına gelir; mor kelimesinin Yunanca’ya tam olarak çevrilişi de budur. Bu, hiçbir şekilde takımınıza bir hakaret değildi. Yunanistan’da koçun sinirlendiğinde yüzünün aldığı renge dair bir şakadır bu.

Sabırlı oldum ve Panathinaikos’a karşı aldığınız (adil veya değil) alibiyetin ardından patlıcan paylaşımlarınızı da bir şaka olarak gördüm.

Bunu sportif mizahın bir parçası olarak kabul ediyorum.

Birçoğunuz ve Yunan takipçilerim Instagram hesabımı kesinlikle katılmadığım ve fikrimi yansıtmayan tarihi savaş yorumlarıyla dolu utanç verici bir alan haline getirdiniz.

Basketbol bir spordur ve savaş değildir!

Ancak şuna emin olun: Ailem için yorum yapacak bir sonraki kişi; evine geleceğim ve seni kanayana kadar s*keceğim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler