Galatasaray Kulübü yöneticisi Can Topsakal, Galatasaray Liv Hospital’in gündemindeki gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

Topsakal, ‘belirli maddi sorunları olduğunu ancak oyuncularla görüşüp bu konudaki sorunları çözdüklerini’ söyledi.Yönetici, ‘ödemeler geriden gitse de paraların tamamının ödeneceğini’ iddia etti.

Transfer konusunda ise ;

Takıma iki yeni ekleme yaptık. Justin Carter çok iyiydi, takıma çok faydalı olacak. Maric’e de zaman vermejk gerekiyor.Zaten iki ay opsiyonlu olarak kattık Maric’i kadroya.Grubumuzda çok önemli takımlar var,ilk 4 sıra için elimizden geleni yapacağız.

açıklamalarını yaptı.

Kızılyıldız maçı için ise;

Biz maçların tarafsız sahada ya da seyircisiz olmasını istiyoruz. Bu konuda girişimlerimiz devam ediyor. İki maçın da böyle oynanmasını istiyoruz. Onlar ise misafir takım seyircisi alınmadan maçları oynatmak istiyor. Bu şekilde oynanırsa bizim için sıkıntı olur. Çünkü Kızılyıldız taraftarı çok zor bir seyirci. Onun için seyircisiz oynanırsa biz memnun olacağız.

açıklamasını yaptı.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

1 Comments

  1. Kubilay - 02/01/2015

    ya bu kadar korkak olmayın ya rakip seyirci gitmezse olay falan çıkmaz en fazla 2 küfür ederler biz ruhumuzu ortaya koyarsak o taraftarı da sahaya gömeriz

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir