Anadolu Efes’in Türkiye Basketbol Ligi’nin 26. haftasında Torku Konyaspor’u 90-73 mağlup ettiği karşılaşmanın bitimine bir dakika kala çok talihsiz bir sakatlık yaşayan genç oyuncu Furkan Korkmaz’dan gelen ilk haberler iyi değil.

Torku Konyaspor pota altında yaşanan bir pozisyon esnasında yere kötü basan ve sol ayak bileğini tutmaya başlayan Furkan Kormaz, mücadeleyi tamamlayamadı. Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında genç oyuncunun durumu hakkında da açıklamalarda bulunan Anadolu Efes’in tecrübeli çalıştırıcısı Dusan Ivkovic, durumun sanılandan daha ciddi olabileceğini ifade etti.

”Furkan’ın sakatlığına çok üzüldük, şu aşamada kesin bir şey söylemek elbette mümkün değil ancak durumun çok da iyi gözükmediğini ifade edebilirim.”

TrendBasket ailesi olarak oldukça başarılı bir sezon geçiren ve gelecekte ülke basketbolunun en önemli değerleri arasında gördüğümüz Furkan Korkmaz’a biz de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede, kendisini daha sağlıklı bir biçimde parkelerde görebilmek tek dileğimiz… 

Onur Coşkun

Website:

1 Comments

  1. Erdal Okyar - 12/04/2015

    Talihsiz bir sakatlık. Kötü zamanda oldu. Acil şifalar.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir