Frutti Extra Bursaspor, Dusan Alimpijevic ile sözleşme uzattı!

Frutti Extra Bursaspor ve Dusan Alimpijevic nikah tazeledi.

Frutti Extra Bursaspor, başantrenörü Dusan Alimpijevic ile yola devam dedi. Kulüp, 2020’den beri takımın patron koltuğunda oturan Sırp koç ile 2025’e kadar sürecek olan 2+1 yıllık yeni sözleşmeye imzaların atıldığını duyurdu.

Açıklama sonrasında Barış Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında ise Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, Genel Menajeri Nedim Yücel ve Dusan Alimpijevic açıklamalarda bulundu.

Alimpijevic, Bursaspor ile olan birlikteliği ve camiayla olan ilişkisi hakkında şunları söyledi:

“Bu şehirde olmaktan ve bu kulüp için çalışmaktan çok mutluyum. Tabii ki ben gelmeden önce de bu kulüp iyi şeyler başardı. Ancak şu an Frutti Extra Bursaspor sadece Türkiye’de değil ülke dışında da önemli bir anlama geliyor. Büyük bir ağırlığı var Bursaspor’un. Bu kulübün bir geleceği olduğunun ve bundan fazlasına gidebileceği bir potansiyelinin olduğunun farkındayım. Kulübün bu potansiyelini karşılaması için elimizden geleni yapma hedefiyle burada devam edeceğiz.”

“Taraftarlar ve camia arasındaki bağ burada olma sebeplerimizden birisi. Aradaki bu iletişimi en yüksek seviyede hissediyorum. Camiamızın kenetlenmesi ve salonumuzda yaratılan atmosfer, Avrupa’da çok çok nadir görülen bir şey. Avrupa’daki en sıcak atmosferlerden bir tanesi bu.”

Başkan Sezgin, sözleşmede herhangi bir EuroLeague çıkış maddesi olup olmadığına yönelik gelen soruya ise şöyle yanıt verdi:

“EuroLeague ile alakalı bir şey geldiğinde karşılıklı konuşarak hallederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler