Filip Petrusev, Mathias Lessort hakkında polise ifade verdi

Filip Petrusev, Partizan – Kızılyıldız maçının sonunda yaşananlar sebebiyle karakolda ifade verdi.

İki gün önce oynanan Partizan – Kızılyıldız derbisinin bitişi sonrasında Mathias Lessort’un Filip Petrusev’e saldırması, adli boyuta taşındı. MozzartSport’un yaptığı habere göre Petrusev, bugün konuyla ilgili olarak ifade vermek için karakola gitti.

İçerikte aktarıldığına göre avukatıyla beraber emniyete gelen Filip Petrusev, yaklaşık 50 dakikayı karakolda geçirdikten sonra antrenman için salona geçti. Petrusev’in avukatı Velibor Repaja, müvekkilinin konuyla ilgili ifade vermeyeceğini ve bundan sonraki adımların kulüp tarafından atılacağını ifade etti.

https://twitter.com/TrendBasket/status/1635597081392848896

Olay, pazartesi günü Stark Arena’da oynanan maçın son bölümlerinde yaşanmıştı. Bitişin ardından Mathias Lessort, nedeni bilinmeyen bir şekilde Filip Petrusev’e saldırıda bulunmuş ve araya hakemler ile diğer oyuncular girmişti

Partizan koçu Zeljko Obradovic, maçın sonrasında katıldığı basın toplantısında oyuncusunun eylemi sebebiyle özür dilediğini dile getirirken, Mathias Lessort da sonrasında yanlış davrandığını kabul etmiş ve özür dilemişti. Kızılyıldız tarafı ise yaşanan olayın ardından Lessort’un olabilecek en ağır şekilde cezalandırılması gerektiği görüşünde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler