Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ozokur, twitter üzerinden Fenerbahçe Ülker’in Milos Teodosic için olan ilgisini doğruladı.

Ozokur, Özgür Özaktaç isimli kullanıcının, “Teodosic alternatifler arasında mı?” sorusuna, “Evet” şeklinde cevap verdi ve Sırp oyun kurucuya olan ilgiyi doğruladı.

Ozokur, point-guard pozisyonuna takviye yapacaklarını da bu tweetle doğruladı.

————————————————————————————————————————————–

GÜNCELLEME // 01:01: Kaynaklar, Nemanja Bjelica transferinde olduğu gibi Barcelona’nın Milos Teodosic transferinde de Fenerbahçe Ülker’e rakip olduğunu belirtiyor. Rus devi CSKA Moskova, Teodosic’i elinden iyi bir bonservis ücretiyle çıkarmak istediğini, Sırp guardla ilgilenen takımlara bildirdi. Fenerbahçe Ülker’e yakın kaynaklar, CSKA Moskova ile bonservis konusunda anlaşılması durumunda Sırp yıldızın Fenerbahçe Ülker forması giymesini beklediklerini söylüyor. Elbette Bjelica’da olduğu gibi, Obradovic faktörü bu transferde de kendisini belli ediyor. Bonservis konusunda görüşmeler olumlu sonuçlanırsa, Teodosic’in Obradovic’li Fenerbahçe Ülker’e katılması bekleniyor…

 

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir