Evan Fournier: ”New York Knicks’te rehin tutuluyormuş gibi hissediyorum”

New York Knicks’in skorer guard’ı Evan Fournier, kulüpteki mutsuzluğuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

Tom Thibodeau önderliğindeki New York Knicks’in formasını terleten Evan Fournier, alamadığı sürelerden dolayı şikayetçi. Fransız radyo programı RTL’ye konuşan Fournier, takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi.

Takas talebini iletmesine rağmen kulüpten ayrılamayan Fournier, süre almak istediğini ifade ederken şu kelimeleri kullandı:

“Şu anda hala New York’tayım. Ayrılmak istiyorum ama ayrılmanın ötesinde, tekrar oynama fırsatı bulmak istiyorum. Hepsi bu kadar. Çoğunlukla bu. New York’ta kendimi son derece iyi hissediyorum. Orada yaşamayı seviyorum, kulübü seviyorum, Madison Square Garden’da oynamayı seviyorum, takımdaki çocukları seviyorum.

Yani sadece oynamak istiyorum, hepsi bu. Başka bir kulüp bulmak, kulüp değiştirmek doğru, eğer tekrar oynamak için bunu yapmak gerekiyorsa, ben de bunu yapmak isterim.”

Fournier, kulüpte esir alınmış gibi hissetiğini de söylerken bir an önce kulübün kendisine şans vermesini umduğunu söyledi:

”Oynama fırsatım yok ve daha da kötüsü rehin tutuluyormuşum gibi hissediyorum. Umarım bu durum kendiliğinden çözülür ve özellikle Knicks’in bana bir şans vermesini umuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler