#EuroLeagueWomen Güç Sıralaması: Fenerbahçe Safiport zirveye çok yakın!

EuroLeague Women’da Güç Sıralaması listesinin dördüncü edisyonu yayımlandı: Fenerbahçe Safiport zirveye yaklaşıyor.

EuroLeague Women‘ın sezon boyunca düzenli olarak yayımladığı Güç Sıralaması listesinin dördüncü cildi paylaşıldı. Takımların organizasyon bünyesinde aldığı sonuçları ve ortaya koyduğu performansları baz alarak hazırlanan listede temsilcimiz Fenerbahçe Safiport dördüncü sırada yer aldı. Üçüncü edisyonun paylaşıldığı tarih olan 29 Kasım’dan beri B Grubu’nda çıktığı dört maçın dördünü de kazanan sarı lacivertli ekip sıralamada üç basamak yukarıya tırmanmayı başardı.

EuroLeague Women’da ülkemizi B Grubu’nda temsil eden bir diğer ekibimiz Galatasaray ise listeye 12. sıradan giriş yaptı. Bir önceki listede dördüncü sırada yer alan sarı kırmızılı takım o tarihten bu yana çıktığı maçlarda 4’de 0 yaparak kendi adına iyi bir dönem geçirmedi ve sekiz basamak geriye gitti.

Listenin ilk üç sırasındaki takımların isminde bir değişiklik olmazken, organizasyon kapsamında çıktığı 10 maçın 10’unu da kazanmayı başaran A Grubu lideri UMMC Ekaterinburg zirveyi bir öncekinde olduğu gibi yine kimseye kaptırmadı.

Listenin tam haline ve takımların son listenin yayımlandığı tarihle bugün arasındaki bir buçuk aylık süreci nasıl geçirdiğinin özetine buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler