Euroleague’s Sixteen’in sahne arkası görüntüleri yayınlandı! | VIDEO

Özellikle son yıllarda sezon öncesi yaptığı tanıtım ve reklamlarıyla dikkat çeken Euroleague, bu sezon yaptığı “Euroleague’s Sixteen” adlı reklam filminin sahne arkası görüntülerini yayınladı.

Geçtiğimiz sezon The Usual Suspects filmi etrafında tanıtım yapan Euroleague, bu sezon George Clooney, Brad Pitt ve Julia Roberts’ın başrollerinde olduğu efsanevi soygun filmi Ocean’s Eleven’ı konu almıştı.

Reklamda oyuncuların bulunduğu grubu yöneten Sonny Weems, tıpkı filmdeki gibi arkadaşlarına ne yapacaklarını söyleyerek kupayı almaya çalışıyordu. Weems’e Thomas Heurtel, Victor Claver, Jan Vesely, Sergio Llull, Andrea Bargnani, Ioannis Bourousis ve Vassilis Spanoulis gibi isimler yardım ederken planın son kısmında Bourousis ve Spanoulis, lazer ışınlarına takılıyordu. Son olarak lazer ışınlarını sirtakiyle geçen Spanoulis, ekibini mutlu sona ulaştırıyordu.

Yıldız oyuncular sahne arkasında yaptığı açıklamalarda filmi çekmenin zorluğuna dikkat çekerken beraber keyifli dakikalar geçirdi. Kill Bill lakaplı Vassilis Spanoulis’in ise “Aktör olmak mı yoksa Euroleague maçları mı daha zor?” sorusuna “Kesinlikle aktör olmak!” cevabını vermesi gözlerden kaçmadı.

Kaynak: EuroLeague

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler