#EuroLeague’in NFT platformu EuroReels geliyor!

EuroLeague, resmi NTF platformu EuroReels’in bekleme listesinin açıldığını duyurdu.

Turkish Airlines EuroLeague de NFT piyasasına giriyor. Resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda NFT projesi EuroReels’in bekleme listesi için kayıtların başladığı açıklandı. EuroLeague, erken bir şekilde NFT sahibi olanların çeşitli avantajlardan faydalanabileceğini de paylaşımında belirtti.

EuroLeague, Clancy isimli Kanada merkezli bir şirketle ortaklaşa geliştirdiği projenin Beta sürümünü yakın zamanda kullanıma açacak. Basketbolseverler, EuroReels aracıyla EuroLeague’deki oyuncuların dijital koleksiyon kartlarına sahip olabilecek. Kullanıcılar, kendi aralarında bu video kartların ticaretini yaparak en sevdiği oyuncuların ve destekledikleri takımların dijital kartlarını koleksiyonlarına ekleyebilecek.

Böylelikle EuroLeague, NBA’in ardından organizasyona özel bir NFT projesine sahip olan ikinci basketbol organizasyonu olacak. NBA, yaklaşık iki yıl önce Dapper Labs isimli şirketle birlikte NBA Top Shot isimli bir NFT projesine adım atmış ve bu girişim koleksiyonerler tarafından büyük ilgi görmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler