Akıbeti merak konusu olan Turkish Airlines EuroLeague’e, düzenlenmesi ihtimali bulunan Final 8 için Madrid ev sahipliği önerildi.

Real Madrid’in maçlarını oynadığı WiZink Center’ı yöneten Impulsa adlı şirketin CEO’su Manuel Saucedo, yaptığı açıklamada EuroLeague ve ACB’ye düzenlenmesi ihtimali bulunan Final 8 için Madrid ev sahipliğini önerdiklerini söyledi.

Marca’da yer alan habere göre Saucedo, EuroLeague yönetimine düzenlenmesi olasılığı gündemi meşgul eden Final 8’in Madrid ev sahipliğinde, WiZink Center’da yapılmasını önerdi. Aynı öneri Impulsa tarafından ACB’ye de yapıldı.

Saucedo’nun açıklamaları şu şekilde:

“Neler olacağını bilemiyoruz ancak ACB ve EuroLeague ile, iki organizasyonun da maçlarına en kısa sürede ev sahipliği yapabileceğimizi aktardığımız planı sunmak üzere temasa geçtik. Ayrıca Final 8 gibi formatlara karar verilirse onlar için de ev sahibi olabilme imkanımızı tartıştık ve öneride bulunduk.”

Dün süresiz olarak askıya alındığı açıklanan Liga Endesa ve akıbeti merak konusu olan EuroLeague’in hangi yolu izleyeceği ise merak konusu.


Kaynak: Marca

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir