Euroleague TV yeni sezona hazır

NeuLion firması ile ortak çalışan Euroleague.Tv kullanıcılarına Turkish Airlines Euroleague’deki bütün maçları canlı olarak izleme fırsatı sunuyor. Kullanıcılar bilgisayarlarından, akıllı telefonlarından ve tabletlerinden tamamı HD kalitesinde olacak olan bu yayınlara erişim sağlayabilirler. Canlı yayında maçları izlerken de dörtlü görüntü seçeneği ile aynı anda 4 maçı birden takip edebilirler. Canlı yayınların dışında da kullanıcılar kendileri için özel istatistiklere ve yavaşlatılmış çekimde pozisyonların tekrarlarına ulaşabilecekler. Ayrıca kullanıcıların daha önce oynanan maçlara tekrar erişimi ve bu maçları tekrar izlemeleri de mümkün.

Euroleague Tv için iki adet paket seçeneği bulunuyor: birincisi sezonluk paket, diğeri ise aylık paket. İki paketin de ücreti birbirinden farklı. Şimdilik sezonluk paket 70.99 Euro, aylık paket de 11.99 Euro olarak görünüyor.

Euroleague TV’de bir tanıtım kampanyası yaparak, 23 Ekim gece yarısına kadar üye olan kullanıcılara sezonluk paket için %10 indirim yapıyor.

  • Bu haber Sportando web adresinden alınmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler