Erman Kunter vaatlerini açıklamaya devam ediyor

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Adayı Erman Kunter, seçimler öncesinde vaatlerini açıklamaya devam ediyor.

Kişisel sosyal medya hesaplarından vaatlerini paylaşan Erman Kunter, geçtiğimiz gün olduğu gibi önemli konulardaki vaatlerini aktardı.

Göreve gelmeleri halinde liglere katılım bedellerini kaldıracaklarını belirten deneyimli basketbol insanı, harcamaların da denetimli hale getirileceğini söyledi.

Kunter’in açıkladığı son vaatler şunlar:

  • Kadın-erkek tüm liglerimizde mücadele veren kulüplerimizin giderek artan sorunlarını görüyoruz. Gelirlerini arttırmak için destek bekleyen kulüplerimize vereceğimiz ilk söz: Gider kalemlerinizde kayda değer bir yer tutan LİGLERİN KATILIM BEDELLERİNİ kaldıracağız.
  • Kulüplerimize, özellikle sezon öncesi planlamalarında yardımcı olacak teşvikler sağlayacağız. Yeni kaynaklar yaratmanın yanı sıra, aslında yetersiz diyemeyeceğimiz mevcut kaynakların da çok daha verimli kullanılması için çalışacağız.
  • Şeffaflık ve liyakat prensibiyle oluşturulacak üretken kadrolar ile federasyon bünyesinde yapılacak tüm harcamaları kamuoyunun denetimine açık hale getireceğiz, savurganlığı ortadan kaldıracağız. Türk basketbolunun geleceği için ter döken kulüplere kaynak sağlayacağız.

Kaynak: Erman Kunter

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler