Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Turkish Airlines EuroLeague’de FC Barcelona Lassa’yı 75-68 mağlup ettikleri playoff ilk tur maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes, seride 1-0 öne geçti.

“Oyuna çok iyi başladık. İkinci çeyrekte oyuncuları değiştirdik. Larkin, Beubois ve Tibor hücumsal anlamda güçlüydü. Ancak Pangos savunmasında hatalar yaptık. Böylelikle tempomuz düştü. Daha sonrasında alan savunmasına karşı iyi oynadık. Tempomuz geri geldi.”

“Üçüncü çeyrekte de iyiydik. Larkin hücumda çok iyiydi. Micic-Larkin ikilisiyle iyi performans sergiledik. İyi paslarla boş şut bulmamıza rağmen değerlendiremedik. Maçı koparma şansımız vardı. Ancak bunu maç sonunda başardık. Şimdilik sadece bir maçı kazandık. Seri 1-0. Playoff henüz bitmedi. İkinci maça çıkacağız.”

“Ekrem İmamoğlu’na da hoş geldin diyoruz. Bundan sonraki maçlarda da kendisini bekliyoruz. Yanında Spor Bakanı’nı da bekliyoruz. Spor insanlarıyız. Hep güzel tablolar görmek istiyoruz. Demokrasi için çok mutluyuz. Hem Spor Bakanımızı hem de İBB Başkanımızı bir arada görmek, hem bizi hem de taraftarlarımızı çok mutlu eder.”

Taraftarlar ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir