Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman, molada küfür etmesiyle gündeme gelen Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic’e destek çıktı.

Hürriyet’e konuşan Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman, 88-70’lik skorla mağlup olunan CSKA Moskova maçında oyuncularına molada küfür etmesiyle gündeme gelen Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic’e destek çıktı.

Obradovic’in oyuncuları ile arasındaki ilişkiyi çok iyi bildiğinin altını çizen Ataman, EuroLeague’in molaları canlı olarak ekranlara getirmesinden yakındı.

Ataman’ın açıklamaları şöyle:

“Maçlardaki yüksek adrenalin ile doğal yaşantıyı birbirine karıştırmamak lazım. Ben, Obradovic’in oyuncularıyla bir baba-oğul, ağabey-kardeş ilişkisi içinde olduğunu çok iyi bilen bir insanım. Biz antrenörler olarak molaların canlı ve sesli şekilde ekranlara getirilmesinden son derece rahatsızız. Kameraların sürekli zoom’layarak molalarda taktik toplantılarının içinde olması hoş değil. Sezon başında da bu hoşnutsuzluğumuzu Euroleage yönetimine bildirmiştik. Molalarda ve taktik toplantılarında antrenör ile sporcular arasında yaşananlar özeldir.”


Kaynak: Spor Arena

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir