Fenerbahçe altyapısının son ürünlerinden 1997 doğumlu uzun Ercan Bayrak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’a yakın!

Basketfaul’ün haberine göre Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un oyuncunun kulübü Fenerbahçe ve kendisi ile her konuda anlaştığı ifade edilirken imzanın Pazartesi gününe kaldığı belirtildi. Kontratın detaylarına dair bilgiye ulaşılamazken oyuncunun Anakentspor’da kiralık mı oynayacağı merak konusu…

2010 yılında katıldığı Fenerbahçe bünyesinde altyapı eğitimini tamamlayan Ercan Bayrak, ilk profesyonel sezonunda Fenerbahçe forması ile Euroleague’de üç, Basketbol Süper Ligi’nde ise dokuz maçta forma giydi. Aynı zamanda Taner Günay yönetimindeki Fenerbahçe U18 Takımı’nın kontenjan oyuncusu da olan Ercan Bayrak, dört ve beş numaralı pozisyonlarda oynayabiliyor.

Cengizhan Muratoğlu

Türk ve Yugoslav basketbolu, altyapılar hakkında her şey... twitter: @muratogluc

Website:

3 Comments

  1. hakan - 15/07/2016

    Altyapıdan gelen oyunculara göstermelik dakikalar veren Obra. Türkiye’de oynatmadı, Avrupa’da oynatmadı, çürüttü gençleri ama ondan Milli takımımızı taşımasını istiyoruz! git kendine uygun kulübe , geliştir kendini aslanım..

  2. beşiktaşlı - 16/07/2016

    12 maçta aldığı tolam süre 12 dk yı geçmiş midir ?türkiyede ki diğer kochlar gibi obra da yetiştirir parlatır cilalar sonra da dünya basketbolunun hizmetine sunar!!!!türkiyede arkanı dayayacağın sağlam biri yoksa örneğin baban amcan basketbolcu değilse yada çok çok extra bir özelliğin yoksa eğitimini ve yıllarını basketbolcu olmak için harcamayacaksın......yoksa o uzun boylarınızla çok güzel simitçi olursunuz uzaktan bile herkes simitlerinizi görür....hayırlı kazançlar

  3. Hakan Gagavuz - 16/07/2016

    Maalesef şut mekaniği çok kötü ve dribling yeteneği zayıf, SBL oyuncusu olamaz. Yolu açık olsun...

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir