ING Basketbol Süper Ligi‘nde bu hafta sonu oynanması planlanan Empera Halı Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes maçı ertelendi.

Lacivert beyazlı ekibin kulüp kanallarından duyurduğu gelişmeye göre Empera Halı Gaziantep Basketbol’daki coronavirus vakaları nedeniyle bu hafta sonu oynanması planlanan maç ertelendi.

Yapılan açıklama şöyle:

“ING Basketbol Süper Ligi’nin dokuzuncu haftasında Empera Halı Gaziantep Basketbol ile 22 Kasım 2020, Pazar günü Gaziantep’te oynayacağımız karşılaşma Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından ertelenmiştir.

Empera Halı Gaziantep Basketbol takımının en az altı basketbolcusu için karantina uygulaması başlatılmış olması sebebiyle Basketbola Dönüş Protokolü’nün 12. Bölüm Müsabakaların Ertelenmesi başlıklı maddesine göre, daha önce 22 Kasım 2020, Pazar günü oynanacağı açıklanan Empera Halı Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes karşılaşması ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Empera Halı Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes karşılaşmasının oynanacağı tarih, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından açıklanacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,
Anadolu Efes Spor Kulübü”


Kaynak: anadoluefessk.org

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir