Dusan Alimpijevic: “Söylenecek çok şey var”

Dusan Alimpijevic, Prometey mücadelesinin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Bu akşam sahasında konuk ettiği Prometey’e mağlup olan Frutti Extra Bursaspor’da koç Dusan Alimpijevic, mücadelenin ardından mikrofon başına geçti. Alimpijevic, hakem kararlarına göndermede bulunurken, sakatlık durumları olan Onuralp Bitim, Yiğitcan Saybir
ve Enes Berkay Taşkıran hakkında da konuştu.

“Öncelikle söylemek istediğim birçok şey var ama kimi şeylerden bahsedemem. İçinde bulunduğumuz turnuvada bazı kurallar var, bazı şeyleri konuşamamamız üzerine. Aşağı yukarı aynı şey ilk maçta da yaşanmıştı. Bunun hakkında konuşmak istemiyorum. İki maçı da izleyen kim olursa ne olduğunu görür zaten, oldukça açık.”

“Sakatlığı olan ve bu maçta oynamaya çalışan bazı oyuncularla birlikte savaştık ancak bu oyuncularımız %100’üyle oynayamadı. Yine de denediler. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Onların suçu yok. Ne kadar savaşabilirlerse o kadar savaştılar. Maç içinde de kararlarım oldu. Sakatlığı olan oyuncuları daha fazla riske etmek istemedim.”

“Taraftarlarımıza tekrar, tekrar ve tekrar teşekkür etmek istiyorum. Her maçta ne kadar harika olduklarını gösteriyorlar. Bu vesileyle onları bir sonraki maçlarımıza da davet etmek istiyorum. İki turnuvada da yarışıyoruz ve iç saha avantajı bizim için çok önemli.”

Hava atışından son saniyeye kadar rekabet dozunun yüksek olduğu mücadelede kazanan taraf 94-92’lik skorla Prometey oldu. Bu skorla birlikte Bursaspor, BCL‘deki altıncı mağlubiyetini aldı. Öte yandan galibiyet serisini beş maça çıkaran Prometey, sekizinci galibiyetine ulaştı.

İki takımın bu sezonki ilk karşılaşmalarında kazanan taraf 90-84’lük skorla Prometey olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler