Djordjevic: “Henüz ideal bir dönemde değiliz” #EuroLeague

Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko’nun yeni koçu Aleksandar Djordjevic takımın durumunu değerlendirdi.

Cuma günü sahasında Kızılyıldız’ı konuk edecek Fenerbahçe Beko’da Koç Djordjevic temkinli konuştu. Takıma adaptasyon sürecinde olan Sırp isim sezonun ilk EuroLeague karşılaşması öncesinde karışık duygular ve beklentiler içinde olduklarını belirtti.

“Yeni bir sezon ve taraftarlarımız da tekrar bizimle olacak. Rakibimiz çok sert bir takım.” Fiziksel olarak güçlüler ve nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar.” diyen Djordjevic, takımının durumunu ise henüz hazır bulmuyor. Koç, “Henüz ideal bir dönemde değiliz. İdmanlarda devamlılık sağlayamayan bazı oyuncularımız var. Düzenimizi oturtabilmek için bu durumun bize pek de yardımcı olmadığını söyleyebilirim.” sözlerini kullandı.

Dallas Mavericks antrenör ekibine katılmak için takımdan ayrılan Igor Kokoskov yerine göreve gelen koç, takımın mücadelesi ve taraftarın desteği konusunda ise umutlu konuştu. Djordjevic, “Sezon boyunca göstermek isteyeceğimiz karakterle parkede olacağız. Öncelikle savunmada bunu ortaya koyacak ve bunun bizim oyunumuzun imzası olarak anılmasını sağlayacağız. İyi bir mücadele olacak ve kazanmak isteyeceğiz. Taraftarımızla buluşacağımız için de heyecanlıyız. Biz Fenerbahçe taraftarının kim olduğunu ve bize neler katabileceğini çok iyi biliyoruz.” sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız mücadelesi cuma akşamı TSİ 20.45’te oynanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler