Dimitris Itoudis: ”Çok zorlu ve önemli bir maça çıkacağız”

Dimitris Itoudis zorlu Real Madrid mücadelesi öncesinde maça dair görüşlerini aktardı.

Turkish Airlines EuroLeague’in 31. haftası dün akşam oynanan beş karşılaşmayla başladı. Playoff biletlerinin bir bir sahiplerini bulduğu son haftalara girilirken Fenerbahçe Beko da o biletin yolunu gözlüyor. Dimitris Itoudis ve ekibi bu akşamki zorlu maçtan yüzleri gülerek ayrılmak istiyorlar.

TSİ 21.45’te başlayacak olan Real Madrid maçı öncesinde tecrübeli koç Itoudis ile Johnathan Motley mikrofon karşısına geçtiler. EuroLeague‘in en iyi ekiplerinden birine karşı oynayacaklarının bilincinde olduklarını söylerlerken, 40 dakika boyunca savaşmak zorunda olduklarının da altını çizdiler.

Dimitris Itoudis

”Rakibimiz hem İspanya Ligi’nde hem de EuroLeague’de zirvede yer alan ekiplerden biri. Sadece bu gerçek bile önümüzde ne kadar zorlu bir görev olduğunu kanıtlıyor. Çok zorlu ve önemli bir maça çıkacağız.”

Johnathan Motley

”Real Madrid çok iyi bir takım. EuroLeague’deki en iyi ekiplerden biriyle karşılaşacağız. Bu mücadele için ihtiyacımız olan şey iyi bir maç planıyla parkeye çıkıp, bu planı 40 dakika boyunca uygulayabilmek olacak. Böyle zorlu bir maçı kazanmak için çok iyi bir karşılaşma çıkarmamız gerektiğini biliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler