“Dimitris Diamantidis: The Panathinaikos Leg3nd” yakında Yunanistan’da vizyonda!

Basketbolu yakından takip edenlerin bileceği üzere Avrupa basketbolunun efsane isimlerinden Dimitris Diamantidis geçtiğimiz günlerde kariyerinin son maçına çıkmış, emekliliğini herkese bildirmişti.

Birçok küçüğün ve profesyonel basketbol kariyeri düşünen oyuncuların idolü haline gelen ve saymakla bitiremeyeceğiz, anlatmakla tarif edemeyeceğimiz başarılara imza atan ve başta Panathinakos taraftarı olmak üzere tüm basketbolseverleri kendine hayran bırakan Diamantidis, kulübü Panathinaikos ve stoiximan.gr adına da büyük önem taşıyor.

Yıldız oyuncuyaysa bu önemi kanıtlar nitelikte bir hediyeye imza atan Panathinaiokas kulübü ve stoiximan.gr, yıldız oyuncunun kariyerinin ilk yıllarından tutun son maçına dek, doğup büyüdüğü mekanlardan, hayattan ders çıkarılcak nitelikteki anılarına kadar birçok konuyu barından “Dimitris Diamantidis: The Panathinaikos Leg3nd” isimli bir belgesel hazırladılar. Henüz yayınlanmadan ilgiyi üzerine çeken belgeselinse Perşembe günü Atina sinemalarında gösterime gireceği belirlendi.


Kaynak | Eurohoops

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler