Dennis Schroder, Kendrick Nunn hakkında konuştu

Alman oyun kurucu Dennis Schroder, eski takım arkadaşı Kendrick Nunn hakkında açıklamalarda bulundu.

Dennis Schroder, 2020-2021 sezonunda Los Angeles Lakers forması giyerken Lakers cephesinden gelen 4 yıl için 84 milyon dolarlık bir kontratı reddetmişti. Bu olaydan sonra kariyeri bir süre tepetaklak giden Alman oyun kurucu, 2022-23 sezonunda California ekibine geri döndü ve orada bu günlerde Panathinaikos forması giyen Kendrick Nunn ile takım arkadaşlığı yaptı.

Eski takım arkadaşı Nunn hakkında SDNA’ya açıklamalarda bulunan Schroder, Turkish Airlines EuroLeague’in yıldızı hakkında şu şekilde konuştu:

”Onunla Lakers’ta takım arkadaşlığı yapmıştım, harika bir oyuncu ve mükemmel bir kişiliği var. Bana her zaman Avrupa’daki basketbolu sorardı. Panathinaikos’ta harika işler yapıyor ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Elbette NBA’e geri dönmek isteyecektir ama Yunanistan ona sevgi ve saygı gösteriyor. Bu yüzden orada kalmayı düşünebilir.”

Kendrick Nunn’ın oyunu hakkında da konuşan Dennis, şu cümleleri ekledi:

”Nasıl sayı üretmesi gerektiğini biliyor. O, Miami Heat’te oynarken bile bana karşı bunu göstermişti. PAO, ona sahip olduğu için mutlu olmalı. Onun adına mutluyum ve umarım bir şeyler kazanır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler