Dejounte Murray – Paolo Banchero arasında gerginlik!

2022 NBA Draftı’nın 1. sıra seçimi Paolo Banchero ile Atlanta Hawks forması giyen Dejounte Murray arasında tartışma çıktı.

Gelecek sezon Orlando Magic formasını terletecek olan Paolo Banchero ile Atlanta Hawks forması giyen Dejounte Murray, ABD’de düzenlenen yarı profesyonel bir mücadelede karşı karşıya geldi.

Dejounte Murray’nin Paolo Banchero’nun üzerinden şık bir smaç vurup ardından topu Banchero’ya fırlatması ve bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla tartışma başladı.

https://twitter.com/Ballislife/status/1556417082958528514?s=20&t=D5eKgq75K-fV9Hcg84-gjA

İlk olarak Dejounte Murray bu pozisyonu Instagram’da paylaşarak ”Büyüklerin ligine hoş geldin” açıklamasını yazıyor. Bu gönderiye kayıtsız kalmayan Paolo Banchero, Murray’nin attığı gönderiyi hikayesinde paylaşarak ”Beni sosyal medyada takip etmeyi bırakmış, her şeyi bu kadar kişisel algılamak zorunda mıydı? Neyse ki sorun değil, bir dahaki sefere bana sürekli ikili sıkıştırma getirmek yerine bire birde durdurmayı deneyin.” açıklamasında bulundu.

Bu açıklamaya Instagram hikayesi üzerinden yanıt veren Dejounte Murray ”Çocukluğunda yardım istediğinde ben sana yardım ederken sen NBA Draftı’nda ilk sıradan seçilme muhabbetiyle bana hava atmaya çalıştın. Her zamanki mütevazı hallerin değişmeye başladı, ben ise her zaman olduğum gibiyim. Önceden böyle değildin, değiştin ve artık sana saygı duymuyorum. Mütevazı kalmaya devam et, artık gerçek hayattasın ve bu işin şakası yok. Hala senin bir şeyler başardığını görmek istiyorum çünkü karakterim böyle.” sözlerini kullandı.

Son olarak Paolo Banchero ”Aynı mütevazı çocuk sana hep kefil oldu. İnternette olan bitene bakarak anlatımını değiştirme.” yanıtını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler