DeAndre Jordan: “All-Star seçildiğimi söylediğimde annem, ‘Dalga geçme benimle!’ dedi”

Los Angeles Clippers’ın 2017 NBA All-Star Maçı’nda Batı Konferansı adına yer alacak pivotu DeAndre Jordan, The Undefeated’e açıklamalarda bulundu.

Kariyerinde ilk kez All-Star seçilen Jordan, haberi aldıktan hemen sonra yapmış olduğu bir planı iptal etmek zorunda olduğunu anlattı. “Perşembe günkü antrenmandan sonra, Hawaii seyahatimi hazırlamıştım. Çok heyecanlıydım. Son bir küçük şey için, All-Star yedeklerinin açıklanması için bekliyordum. 16 Şubat’ta sabah altı gibi evden ayrıldım ve ortalığı dağıtmaya hazırdım. Birisi bana mesaj attı ve, ‘Hawaii seyahatini iptal etmen gerek.’ dedi. Ben de, ‘Hayır, iş bitti. Her şey ayarlandı. Ne oldu ki?’ dedim. Antrenmanda seçildiğimi biliyorlar mıydı diye düşünüyordum. Bana bir şey söylememişlerdi antrenmanda. Ben de, ‘İyi bari seyahatimi hazırlayayım o zaman.’ dedim.” ifadelerini kullanan Jordan, iyi haber sonrasındaki ilk konuşmasının da ayrıntılarını verdi.

Jordan, “Haberi aldıktan sonra ilk olarak annemi arayıp, ‘Hawaii’ye gitmiyorum.’ dedim. O da, ‘Niye? Ne oldu?’ diye sordu. ‘All-Star seçildim.’ dedikten sonra bana, ‘Aman Tanrım! Gerçekten mi? Dalga geçme benimle!’ diye cevap verdi.” şeklinde konuştu.


Kaynak: The Undefeated

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler