NBA Doğu Konferansı finalinde Miami Heat’e 4-3 kaybederek şampiyonluk hayallerine veda eden Boston Celtics cephesinde bir numaralı isim konuştu.

Takımın Genel Menajeri ve aynı zamanda Başkanı olan Danny Ainge playofflarda takımının gösterdiği performansı değerlendirdi.

Ainge: ”Ben Bubble’da değildim. Buradan izliyordum ama Bubble’a gitmeden önce bile onu görebiliyordum. Kuvvet antrenmanı yapıyor ve bu yoğun tempoya hazırlanmaya çalışıyordu ama kesinlikle kendisi gibi olmadığı belli oluyordu. Adil olmak gerekirse, Kemba bunu söylemek istemiyor. Koçlara, medyaya veya bana bunu söylemiyor. Ondan tek bir mazeret bile duymadım ama maçlarda hatta kazandığımız maçlarda iyi oynarken bile onun Ekim, Kasım, Aralık aylarında yakaladığı fiziksel kuvvete sahip olmadığını görebiliyordunuz. Bu yüzden biz Kemba’yı geri kazanmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Boston Celtics, Doğu Konferansı finalinde Miami Heat’e kaybetmişti. Kemba Walker ise bu seride 19.7 sayı, 4 ribaund, 4.7 asist ortalamaları ile oynamıştı.

Kaynak: ESPN

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir