D’Angelo Russell: ”Sahaya geri dönmek için can atıyorum” #NBA

D’Angelo Russell parkelere bir döndü pir döndü.

Eski evine geri dönen D’Angelo Russell, sakatlığı sebebiyle bir süredir forma giyemiyordu. Los Angeles Lakers formasıyla henüz dört maça çıkmıştı ki bileğinden bir sakatlık geçirdi. Dün gece Toronto Raptors maçıyla parkeye yeniden adım attı, geri dönüş maçında göz doldurdu.

Sezona istediği gibi başlayamayan Lakers, NBA Batı Konferansı’nın son sıralarında yer alıyordu. LeBron James’in bu konudan rahatsızlık duyup sık sık ”Kazanmak istiyorum” dediğini hatırlıyoruz.

Son bölümdeki iyi oyununu sürdüren Los Angeles ekibi yükselişini sürdürüyor. LeBron James’in yokluğunda dün gece dümene geçen Russell, attığı 28 sayıyla hem maçın MVP’si hem de galibiyetteki başrol oldu.

Geri dönüş performansıyla alkışları toplayan yıldız isim galibiyetin ardından mütevazi bir şekilde ”Maçta sadece akıcıydım” dedi. Lakers ligdeki 33. galibiyetini alarak puan tablosunun 9. basamağında yer alıyor. Ve playoff potasına girebilmek için sadece tek galibiyet uzakta.

Russell’ın geri dönüşüne dair görüşleri şu şekilde:

”Açıkçası bu benim ilk maçım ve sahaya geri dönmek için can atıyorum. Bu yüzden parkeye geri dönüp performans sergilemek, yüksek seviyede oynayan takım arkadaşlarıma katkıda bulunabilmek eğlenceliydi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler