Damian Lillard – Ben Simmons takası gerçekleşmeyecek! #NBA

Damian Lillard ve Ben Simmons’ın dahil olduğu bir takasın konuşulduğu bu günlerde, Portland Trail Blazers tarafından konu hakkında açıklama geldi.

Philadelphia 76ers’ın All-Star oyuncusu Ben Simmons’ı takas edebileceği ve bu takas görüşmelerinin de ivme kazanmaya başladığı konuşulurken, takas adaylarının birinin de Portland Trail Blazers süper starı Damian Lillard olduğu iddiaları yayılıyordu. Portland Trail Blazers, Sixers’ın en önemli hedeflerinden biri olan Damian Lillard’ın bir takas teklifi için müsait olmadığını yineledi.

Sixers ve Blazers geçtiğimiz günlerde takas görüşmeleri için bağlantı kurdu ve Portland’ın geçici genel menajeri Joe Cronin, Philadelphia’ya takımı hala Lillard etrafında inşa etmeye devam etmeyi planladıklarını açıkladı.

Ben Simmons, takıma yeniden katılmadan önce mental sağlığını ön plana koyduğu belirtmiş ve bu sezon Philadelphia Sixers ile henüz maça çıkmamıştı. Yıldız oyuncu, Sixers’ın geçen sezon Doğu Konferansı yarı finalinde Atlanta’ya kaybetmesinin ardından takımından takas talebinde de bulunmuştu.

Damian Lillard için yapılan görüşmelerle birlikte Sixers, Simmons merkezli görüşmelerde birden fazla takas opsiyonuna daha odaklanmış durumda. Philadelphia organizasyonu agresif bir şekilde iki ya da üç takımlı anlaşma yapılarını bir araya getirerek takas için maksimumu alabilecekleri bir paket oluşturmaya çalışıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler