Cleveland, Genel Menajer David Griffin ile yollarını ayırdığını açıkladı

Cleveland tarihinin en iyi takımını kurmayı başaran Menajer David Griffin yuvasından ayrılıyor. Cleveland Cavaliers, sözleşmesi 30 Haziran tarihinde sona erecek olan Griffin’in kontratının iki taraflı anlaşma sonucu uzatılmayacağını açıkladı.

David Aldridge, Cleveland’ın yaptığı açıklamayı basına sundu. Açıklama şu şekilde:

”Cleveland Cavaliers, Menajer David Griffin ile iki taraflı anlaşma sonucu yollarını ayırma kararı almıştır. 30 Haziran 2017 tarihinde bitecek olan sözleşme uzatılmayacaktır. Takımın NBA tarihindeki ilk şampiyonluğunu kazanmasında önemli yeri bulunan David’e tüm katkıları için teşekkür ederiz. Takım, yeni menajer görüşmelerine başlamıştır ve Cleveland için en iyi olan kişiyle önümüzdeki haftalarda anlaşılacaktır.”

Konuyla ilgili tecrübeli menajerin de söyleceği bazı şeyler bulunuyor. David Griffin, Cleveland taraftarı kalacağını ve burayı hiç unutmayacağını söyledi:

”Bugünden itibaren Cleveland Cavaliers’taki görevimden ayrılıyorum. Burada inanılmaz başarılara imza attık ve Cleveland tarihine geçtik. Ben, eşim ve ailem her zaman Cleveland taraftarı olarak kalacağız. NBA organizasyonuna ve Cleveland taraftarına teşekkür ederim.”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler