Portland Trail Blazers’ın yıldız oyuncuları CJ McCollum ve Damian Lillard, Los Angeles Clippers’ın sezona havlu atmasıyla ağır dalga geçti. 

Denver Nuggets’ın maçı kazanmasıyla başlayan tweet serisi bir süre devam etti ve ikiliye diğer NBA oyuncuları da katıldı.

Tweet serisi CJ McCollum’ın ”Dame, Cabo*’da fazla villan var mı?” sözleriyle başladı. Karşılığında Lillard dalga geçme sırasını eline alırken Paul George’un çembere bile değmeyen şutuna ”Bana çok iyi gözüktü” diyerek sazı McCollum’a verdi.

Yıldız oyuncu ise: ”Bu bardağı bitirmekten önceki son tweetim. Bubble’da oynamak istemediklerine dair oy kullanmışlardı ancak böyle çıkmalarını beklemiyordum. Acaba maçtan önce bavullarını topladılar mı? Elenmeleri Beverley’in suçu değil o maçı kendi standartlarının üzerinde tamamladı. (Beverley maçta sadece 11 sayı attı) Sanırım hesabın şifresini birine verip hesaptan çıksam iyi olacak” şeklinde sözlerini bitirdi.

Clippers oyuncuları Bubble’da Portland Trail Blazers ile oynadıkları maçta Damian Lillard’ın 0/2 serbest atış atmasıyla dalga geçmiş sonrasında olaylar farklı bir noktaya taşınmıştı.

Paul George ile Lillard sosyal medya üzerinden atışmaya girmiş ve Lillard rakibine ”Zorluklardan kaçmaya ve takım değiştirmeye devam et” demişti.

Los Angeles Clippers sezon boyunca gösterdiği umursamaz tavırlar ile birçok kişinin tepkisini çekmişti.

Kaynak: Damian Lillard & CJ McCollum Twitter


*Geçtiğimiz yıllarda Los Angeles Lakers bir seride 3-1 gerideyken antrenman sonrasında ”1-2-3 Lakers” diye bağırmak yerine ”1-2-3 Cabo” diye bağırıyor. Cabo da çok ünlü bir tatil merkezi. Bu olay duyurduktan sonra NBA oyuncularının elendikten hemen sonra Cabo adlı tatil merkezine gittiğini ifade ediliyor. Bu konu uzun yıllar basketbol camiasında dalga konusu olmuştu.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir