Adriyatik Ligi ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi ekiplerinden Cibona Zagreb bu yaz döneminde kadrosuna kattığı Quincy Miller’ın sözleşmesini feshetmeye hazırlanıyor.

Sportando’dan Emiliano Carchia’nın haberine göre Cibona Zagreb Birleşik Amerikalı uzun Quincy Miller’ın sözleşmesini feshedecek.


Geçen sezonun Joventut Badalona’yla da sözleşme imzalayan ancak Eylül ayının sonunda kontratı feshedilen Quincy Miller sezonun geri kalanını serbest oyuncu olarak geçirmişti.

NBA Draft 2012’de ikinci tur, sekizinci sırada Denver Nuggets tarafından seçilen 26 yaşındaki oyuncu NBA’de üç sezon boyunca Denver Nuggets, Sacramento Kings ve Detroit Pistons forması giydi.

EuroLeague kariyerine 2015/16 sezonunda Kızılyıldız’da başlayan Miller aynı sezon EuroLeague’de en iyi ikinci beşe seçilme başarısı göstermişti. Sonraki sezon Maccabi FOX Tel Aviv’e transfer olan uzun forvet yaşadığı ciddi sakatlık sorunlarının ardından 2015/16’daki performansını devam ettirememişti.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir