Chris Singleton: “Türkiye için mücadele vereceğiz”

Chris Singleton, LDLC Asvel mücadelesi öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

EuroLeague’de bu akşam LDLC Asvel’e konuk olacan temsilcimiz Anadolu Efes’te takımın tecrübeli isimlerinden Chris Singleton, mücadeleye dair görüşlerini dile getirdi. Sadece kendileri için değil, Türkiye için de mücadele vereceklerini belirten Singleton, insanları biraz olsun gülümsetmek istediğini söyledi.

“Lyon’da oynayacağımız Asvel maçı bizim için çok önemli. Bu sezon, özellikle de son maçlarda çok iyi sonuçlar elde edemedik. Şampiyonluk unvanımızı korumak istiyoruz ve bunun için parkeye çıkıp, iyi bir oyun sergilememiz gerekiyor. Elimizden gelenin en iyisini yapmamız ve kendimize güvenmemiz gerekiyor. Elimizden geleni yaparak, oyunu kontrol altında tutabiliriz. Parkeye çıkıp herkese işimize odaklandığımızı göstermeliyiz.”

“Ayrıca, bu karşılaşmada sadece kendimiz için orada olmayacağız. Yaşanan deprem felaketi nedeniyle Türkiye’de spor müsabakaları ertelendi. Şahsen, sporun insanları bir araya getirdiğine inanıyorum. Sadece kendimiz için değil, Türkiye için de mücadele vereceğiz. Daha büyük bir amaç için mücadele edeceğiz. Türkiye’de yaşayan insanları biraz olsun gülümsetebilmek istiyorum, buna ihtiyacımız var. Parkeye çıkarak bir kişiyi dahi mutlu edebilirsem, bu beni daha iyi hissettirecek.”

LDLC Asvel ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getirecek olan mücadelenin hava atışı saat 22.00’de yapılacak. Karşılaşma, S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak. Maç öncesi Asvel sekiz galibiyetle EL puan tablosunun 16. sırasında yer alıyor. Temsilcimiz ise bir maç 11 galibiyetle 11. basamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler