Chicago Bulls’un sahibi ve başkanı Jerry Reinsdorf, son zamanlarda sık sık gündeme gelen LeBron James ve Michael Jordan kıyası hakkında konuştu.

NBC Sports Chicago muhabiri KC Johnson’a açıklamalarda bulunan Jerry Reinsdorf, soru üzerine LeBron James ve Michael Jordan kıyası hakkında konuştu ve Biri benimle Michael ve LeBron’u kıyaslamak üzere konuşmak istediği zaman onlara ‘Lütfen vaktimi almayın’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

Reinsdorf devamında ise şunları söyledi:

“İkisi birbirine yakın bile değilken Michael’ın sürekli LeBro ile kıyaslanmasından bıktım. LeBron’u Oscar Robertson, Magic Johnson gibileriyle kıyaslamaları lazım. Michael The Last Dance‘te de görüldüğü gibi herkesin fersah fersah üzerinde.”

Jordan, 35 yılı aşkın süredir Bulls’un sahibi olan ve başkanlık görevini yürüten Jerry Reinsdorf’a sekiz sezonluk bir süreçte toplam altı şampiyonluk getirmişti.

Reinsdorf, Johnson’a verdiği röportajda bu konu haricinde Phil Jackson’ın ayrılık süreci ve belgesel ile gündeme gelen Scottie Pippen’ın takımla ve yönetimle olan problemleri hakkında konuştu.


Kaynak: NBC Sports

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir