Charlotte Hornets’ın salonunun yeni adı ‘Spectrum Center’ oldu!

NBA takımlarından Charlotte Hornets’ın maçlarını oynadığı “Time Warner Center” salonunun ismi “Spectrum Center” olarak değiştirildi.

NBA efsanelerinden Charles Barkley ve Allen Iverson’ın Philadelphia 76ers formasını giydiği dönemde, takımın salonunun ismi “The Philadelphia Spectrum” olarak anılmaktaydı.

Hornets yöneticilerinden Fred Whitfield‘ın yaptığı açıklamaya göre, Charlotte Hornets’ın maçlarını oynadığı salonun yeni ismiyle birlikte, NBA yeni bir “Spectrum“a sahip olacak.

Salonun isminin değişmesinin sebebi ise salonun eski ismine sahip Time Warner şirketinin, Charter şirketiyle bir birleşme yaşaması olarak açıklandı. (“Spectrum” ismi de Charter şirketinin, müşterilerine sunduğu dijital servisinin adı)


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#NBA tarihindeki en kısa boylu oyuncular | GALERİ

NBA tarihindeki en kısa boylu oyuncular İnsanlara göre profesyonel basketbolcu olmak için uzun boylu veya ortalamadan biraz daha uzun olmak gerekir. Bu yüzden "basketbolcu" deyince...

Çok şaşıracağınız #NBA yasakları | GALERİ

Çok şaşıracağınız #NBA yasakları | GALERİ NBA yasakları, oluşumun dünyanın en büyük basketbol organizasyonu olmasına rağmen birçokları tarafından oldukça tuhaf karşılanıyor. NBA'de varlığından haberdar olmadığımız ya...

Fenerbahçe Beko’dan yeni sezon öncesi açıklamalar, Mike James’e yeni talip, transfer gündemi ve dahası | Günün haberleri (13.09.21)

Mike James için AS Monaco iddiası! Mike James için AS Monaco iddiası! #EuroLeague - https://t.co/Oklo6Yd3dy — TrendBasket (@TrendBasket) September 13, 2021 Mike James iddialara göre Rusya'ya geri...