Charles Barkley: “Celtics’in sorunlarından biri Danny Ainge” #NBA

NBA’in efsane isimlerinden Charles Barkley, Boston Celtics’in en büyük sorunlarından birinin Danny Ainge olduğunu söyledi.

Bir podcast programında konuşan Charles Barkley, Celtics’in Basketbol Operasyonları Başkanı Ainge’in takımın başarısızlıklarının en önemli nedenlerinden olduğunu söyledi.

Barkley’nin açıklamaları şunlar:

“Danny Ainge iyi arkadaşlarımdan biridir ancak bu durum onun eline geçen fırsatları kötü kullandığını söylememe bir engel değil. Bence Kyrie Irving ve Kemba Walker seçimleri tamamen hataydı ve bu konularda iyi iş çıkarmadı. Takım zaten şu an hiç de iyi bir konumda değil.

Boston’ın elinde sayısız ilk tur draft hakkı vardı ve bunlarla ne yapabildiler? İşte bu yüzden şu an kimse onları umursamıyor. Aklı başında olan kimse Celtics’in gerçek bir şampiyonluk adayı olamayacağının bilincinde. Bu yüzden Ainge gibi karar mekanizmasında etkili rol alan adamları suçlamalısınız. Buna Brad Stevens da dâhil. Çünkü kazandığında onu nasıl övüyorsak başarısız olduğunda da aksini söylememiz gerek. Bu kişisel bir durum değil, işler böyle yürüyor…”


Kaynak: ESPN Radio

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler