.@cediosman, EuroLeague Weekly’nin bu haftaki konuklarından biriydi! | VIDEO

Her hafta çeşitli THY EuroLeague takımlarında yer alan oyuncuları ve koçları konuk eden EuroLeague Weekly, bu hafta Anadolu Efes’in genç yıldızı Cedi Osman’ı ağırladı.

Efes altyapısına küçük yaşta erkek kardeşiyle birlikte gelen Cedi, o dönem yaşadıklarını, “Ebevenlerim işlerini bıraktılar; ben de okulumu bıraktım buraya gelebilmek için. Sadece benim ve erkek kardeşim için ülke değiştirmek ve işinden ayrılmak çok zordu. Bundan ötürü büyük bir sorumluluk hissettim. Efes bize her şeyi verdi. Buraya ilk kez geldiğimizde bize kulübe yakın bir ev sağladılar. Bize çok yardımcı oldular. Tabi ki de onlara doğru seçimi yaptıklarını göstermem gerekiyordu. Umarım burada oynamayı hak ettiğimi onlara göstermişimdir.” ifadeleriyle açıkladı.

Cedi ek olarak, “Maçların ardından, iyi de oynasam kötü de oynasam, her zaman televizyonu açıp kendi maçımı izlerim. Bence bu beni daha iyi yapıyor; ‘burada hata yapmışım, bir dahaki sefere daha iyi yaparım’ diye düşünebiliyorum zira.” diyerek birçok oyuncunun sevmediği video izlemeye olan isteğini de gösterdi. Genç yıldızın takım arkadaşı Derrick Brown ise, Cedi’nin harika bir oyuncu olduğu kadar harika bir insan olduğuna ve takım arkadaşının sınırsız potansiyele sahip olduğuna değindi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler