Cedi Osman: “Parkeye geri dönmek harika hissettiriyor” #NBA

Cleveland Cavaliers’ın Portland Trail Blazers’ı 114-101 yendiği karşılaşma ile parkelere geri dönen Cedi Osman, altı maç sonra geri dönmenin harika hissetirdiğini söyledi.

Karşılaşma sonrası Bally Sports Cleveland’a konuşan Milli basketbolcumuz, altı maç sonra geri dönmenin harika hissetirdiği ve takım arkadaşlarıyla beraber parkede olmayı çok özlediğini söylerek konuşmasına başladı.

Kendini gayet sağlıklı hissettiğini ve %100 hazır olduğu söyle Cedi, ikinci yarıdaki yüzdeli dış atış isabeti hakkında ise “Şutuma güveniyorum. Oyunun ilk yarısında pek verimli oynamadım ama ikinci yarıda iyi bir maç geçireceğimi biliyordum. Aslında zamanımın gelmesini ve şutlarımın girmesini bekliyordum. Bu akşam da bunu başarabildiği için çok memnunum.”

Takıma yeni katılan Rajon Rondo hakkında da konuşan Cedi Osman, onun gibi bir oyuncunun takıma katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve özellikle ikinci beşte takıma liderlik yapacağına inandığını söyledi.

Darius Garland hakkında ise, Garland’ın harika bir sezon geçirdiğini, bütün sezon takımı taşıdığını ve bu takımın liderinin Garland olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler