NBA’de Cleveland Cavaliers forması terleten milli yıldızımız Cedi Osman, ligin en büyük süper yıldızı LeBron James ile olan ilişkisinden bahsetti.

Sky Sports’ta bir programa konuk olan Cedi Osman, takımının durumu ve LeBron James ile olan ilişkisinden bahsetti.

Cedi Osman’ın açıklamaları şu şekilde:

“Kağıt üzerinde, olan bitenlerden önce gerçekten iyi bir takıma sahiptik. Önce Kevin sakatlandı. Sonra birkaç takas yaptık. Az deneyimi olan genç bir takımız. Kevin Love, Tristan Thompson, Channing Frye gibi oyuncuların deneyiminden bahsediyorum. Bu oyuncular finallerde oynadılar. Ancak onlar dışında, mesela geçen sene; ben, Larry Nance, Jordan Clarkson, Ante Zizic… Biz ilk kez playoff oynuyorduk. Şimdi de Collin Sexton var. Bu sebeple hala az deneyimi olan genç bir takımız. Bu sezondan çıkarabileceğimiz çok fazla ders var çünkü genç bir takımız. Birkaç yıl içerisinde iyi bir takım olacağımızı biliyorum. Sadece biraz zamana ihtiyacımız var. Örneğin Philly birkaç yıl önce bizimle aynı noktadalardı ve şimdi playofflarda şampiyonluğa oynuyorlar. Asla bilemezsiniz. Bizim biraz daha zamana ihtiyacımız var.

LeBron ile olan yakın ilişkim gerçekten önemli bir durum. Özellikle ben bu kadar yakın olacağımızı beklemiyordum. Evet, takım arkadaşı olacağımızı biliyordum ama bu kadar yakın olacağımızı bilmiyordum. Şu an gerçekten iyi bir arkadaşlığımız var. Ne zaman mesaj atsam cevap veriyor. Ne zaman bir şey sorsam hep güzel tavsiyeler veriyor. Her zaman bana yardıma hazır. Bu yüzden ona, bu dostluktan ötürü gerçekten müteşekkirim.”


Kaynak: Sky Sports

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir