Cavaliers’ta Cedi Osman da gözden çıkarıldı #NBA

NBA’in yeniden yapılanmadaki ekiplerinden Cleveland Cavaliers’ta, birkaç oyuncuyla birlikte Cedi Osman da gözden çıkarıldı.

Hoops Wire’dan Sam Amico’nun aktardığı bilgilere göre Cleveland Cavaliers, Collin Sexton, Larry Nance Jr., Kevin Love ve Cedi Osman için gelecek takas tekliflerini bekliyor.

Bu isimleri gözden çıkaran Cavs, yaz dönemi boyunca Larry Nance için teklifler almış olsa da tatmin edici bir teklifle karşılaşmadı. Kevin Love’dan da uzun süredir kurtulmak isteyen Ohio ekibi, oyuncunun durumu için diğer takımlarla uzlaşmaya hazır.

Cedi de istediği gibi bir sezon geçiremezken Cavs, milli yıldızımızın gözden çıkarılabilir bir parça olduğu kanaatine vardı. Collin Sexton ise çaylak kontratının sona ermesiyle birlikte yeni kontrata imza atacak ve yüksek bir maaş beklentisi içinde olduğu biliniyor.

Tüm bunları alt alta üst üste koyduğumuzda Cavaliers, bu oyuncuları elden çıkarmak ve kadrosundaki pozisyonları ve parçaları kuvvetlendirmek istiyor.

Geçtiğimiz sezon içerisinde de Cedi’nin gözden çıkarıldığı ve oyuncu için takas teklifleri beklendiği haberleri kamuoyuna yansımıştı.


Kaynak: Hoops Wire

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Türk oyuncuların #NBA 2K22’deki reytingleri | GALERİ

Türk oyuncuların NBA 2K22'deki reytingleri NBA arenasında başarıyla boy gösteren milli yıldızlarımızın yeni sezon öncesinde 2K22 oyunundaki reytingleri belli oldu. NBA arenasında boy gösteren ve sıklıkla...

Kevin Pangos resmen #NBA’de!

Bu yaz geleceği hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Kevin Pangos, beklendiği gibi NBA'e adım attı ve ilk kontratını aldı. Kulüp kanallarından duyurulan gelişmeye göre Cleveland...

#NBA takımları tarafından emekli edilen forma numaraları – Cleveland Cavaliers | GALERİ

NBA Takımları Tarafından Emekli Edilen Forma Numaraları | Cleveland Cavaliers Birçok NBA takımı zamanla takımlarında iyi izler bırakmış oyuncularının forma numaralarını emekli etme kararı...